כיצד RadGreen מודד: פחמן דו חמצני (CO2)

מהו פחמן דו חמצני?

פחמן דו חמצני (CO2) הוא גז המהווה כ-0.04% מהאטמוספרה של כדור הארץ (1). זהו גז חסר צבע וריח הנוצר כתוצר לוואי של בעירות ותהליכים כימיים (2). CO2 הוא גם תוצר לוואי של בני אדם, בכל פעם שאנו נושמים החוצה; אנו נושפים CO2. זהו חלק חיוני של המערכת המטבולית שלנו (3). CO2 משפיע גם על הבריאות והפרודוקטיביות. יתר על כן, רמת ה-CO2 באוויר היא אינדיקציה טובה לאוורור החדר. לכן, חיוני למצוא את האיזון המושלם כדי להבטיח סביבה פנימית בטוחה.

פחמן דו חמצני וקבלת החלטות/פרודוקטיביות

רמות CO2 שונות יכולות להשפיע באופן דרמטי על יכולתו של האדם לקבל החלטה ועל הפרודוקטיביות. מחקרים מראים כי רמות CO2 מוגברות גורמות ליכולות ההחלטות של האדם להיות איטיות ומורכבות משמעותית, וגם הפרודוקטיביות שלו נפגעת (4). זה ישפיע לא רק על בריאות האדם אלא גם על שטח המשרד ועל העסק הכולל. לכן, חיוני שתהיה סביבה שבה אנשים בריאים ומסוגלים לעבוד ולהתפקד כמיטב יכולתם.

מדוע RadGreen מודד פחמן דו חמצני?

מכיוון שבני אדם הם מקור מוביל של CO2, מדידת רמות CO2 בחללים סגורים היא חיונית כדי להבטיח שהסביבה בטוחה. ב-RadGreen, אנחנו רוצים להבטיח שהחלל הפנימי שלך יכול להיות החלל הבריא והפרודוקטיבי ביותר האפשרי. לא ניתן לעשות זאת מבלי לקבל מדידות מדויקות בזמן אמת של CO2. אנו עושים זאת כדי לספק שקט נפשי ולאפשר לך להרגיש בטוח שאתה בטוח במרחב שלך.

מקורות

1https://www.sciencealert.com/co2-is-only-a-tiny-part-of-our-atmosphere-but-it-has-a-huge-influence-here-s-why

2 https://www.linde-gas.com/en/images/CO2%20data%20sheet_tcm17-418003.pdf

3 https://www.che-project.eu/news/main-sources-carbon-dioxide-emissions

4https://www.researchgate.net/profile/Lisa-Cleckner/publication/265948386_Impact_of_CO_2_on_human_decision_making_and_productivity/links/55193c230cf273292e70f4e6/Impact-of-CO-2-on-human-decision-making-and-productivity.pdf

 

איך אנחנו יכולים לעזור?

מלאו את פרטיכם או שלחו לנו מייל

sales@radgreen.co.il