כיצד RadGreen מודד: רעש

זיהום רעש

רעש נמצא בכל מקום ויש לו השפעה רבה יותר ממה שאפשר לחשוב. ההגדרה המסורתית של רעש היא "קול לא רצוי או מפיץ".(1) רעש יכול להשפיע עלינו במספר דרכים, כגון השפעה על הריכוז שלך בעבודה וגרימת השפעות בריאותיות.

במשרד

להיות בעבודה זה כאשר אתה רוצה להיות פרודוקטיבי ויעיל ככל האפשר, אבל מה קורה כאשר רעש משפיע על אופן העבודה שלך? במקום העבודה שלך, תמיד יהיו צלילים מסיחים, כגון צלצול טלפונים, עמיתים לעבודה מדברים ורעש חיצוני ממכוניות. מחקר מראה כי 69% מהעובדים בעולם מושפעים מזיהום רעש, שגורם לירידה בריכוז, בפרודוקטיביות וביצירתיות שלהם.(2)

השפעות בריאותיות מרעש

עם כל הרעש הזה במשרד, זה יכול ליצור בעיות בריאותיות. חלק מההשפעות הבריאותיות של זיהום רעש כוללות מחלות הקשורות ללחץ, לחץ דם גבוה, הפרעות דיבור, אובדן שמיעה, עייפות, כאבי ראש, עצבנות ורגישות מוגברת להצטננות וזיהומים קלים אחרים.(3) יחד עם השפעות בריאותיות אלו, אובדן שמיעה יכול להגביר. נזקי השמיעה תלויים בכמה זמן אתה חשוף לתדירות ולעוצמת הרעש. מדידת הרעש מחושבת מהעוצמה ונמדדת בדציבלים. למרות שלכל אדם יש רגישות שונה לרעש, מומחים מאמינים שנזק שמיעה מתרחש כאשר רמות הרעש גבוהות מ-85 דציבלים.(3) הסיכון לשמיעה מבוסס על עוצמה וחשיפה. לכן, הפחתת רעש של עד 12 דציבלים יכולה לעזור לריכוז.

RadGreen כאן כדי לעזור!

באמצעות פתרון הניהול הסביבתי האחד שלנו, ניתן לבצע אופטימיזציה של חלל המשרד שלך ולקבל פתרונות לשיפור איכות האוויר, הנוחות התרמית, רמות הרעש, פרמטרי האור והמדד הוויראלי. כתוצאה מכך, RadGreen יכולה לעזור להגביר את הפרודוקטיביות, הנוחות והריכוז במשרד המושפע מרעש.

 

מקורות

1https://www.epa.gov/clean-air-act-overview/clean-air-act-title-iv-noise-pollution  

2https://www.metrikus.io/blog/noise-pollution-is-killing-your-productivity-what-can-you-do-about-it 

3https://www.betterhealth.vic.gov.au/health/healthyliving/workplace-safety-noise-pollution 

 

איך אנחנו יכולים לעזור?

מלאו את פרטיכם או שלחו לנו מייל

sales@radgreen.co.il