היתרונות של איכות אוויר טובה במקום העבודה

היתרונות של אוויר בריא

מקום עבודה בריא ובטוח מועיל מאוד לשיפור התפוקה והיעילות בקרב העובדים. רוב האמריקאים מבלים כ-90% מזמנם בפנים. לכן, שיפור איכות האוויר בתוך הבית יכול לספק יתרונות כספיים לחברות. איכות האוויר הירודה הביאה לכך שהעלות הכוללת לכלכלת ארה"ב הגיעה ל-168 מיליארד דולר בשנה. (1) בתוך משרד טיפוסי של 100 עובדים, זמן לא פרודוקטיבי עקב איכות אוויר ירודה בבית יתרום לפיכך ל-326,496 דולר בהוצאות משכורות והטבות מבוזבזות מדי שנה.(2) זה שווה לכ-3,000 דולר לאדם בשנה. לכן, איכות אוויר טובה היא חיונית ויחסוך לחברות כסף.

יתרון נוסף של שיפור איכות האוויר בתוך הבית יהיה הגברת התפוקה והיעילות של העובדים. איכות אוויר פנימית טובה יכולה לספק עלייה של 7-9% בפרודוקטיביות וביכולות הקוגניטיביות. (3) קיום סביבת עבודה בריאה תספק מרחב פרודוקטיבי לעובדים. "דו"ח של EPA לקונגרס מ-1989 הגיע למסקנה ששיפור באיכות האוויר בתוך הבית יכולה לגרום לפרודוקטיביות גבוהה יותר ולפחות ימי עבודה אבודים".(4) איכות האוויר הבטוחה תפחית את ההיעדרות והנוכחות ותצמצם הפסדים כספיים.

RadGreen כאן כדי לעזור!

איכות האוויר בתוך הבית משתנה כל הזמן מגורמים שונים שיכולים להשפיע על המזהמים הגורמים לאיכות אוויר ירודה. חלק מהמזהמים כוללים ראדון, פחמן חד חמצני, לחות, טמפרטורה ורעש הם כמה דוגמאות המשפיעות על הבטיחות, הנוחות והפרודוקטיביות. RadGreen הוא פתרון אחד לניהול סביבתי שיעזור לספק את הסביבה המושלמת לעובדים ולמבקרים שלך. ניתן להשתמש בשני פתרונות עבור חללים פנימיים: צג Pro של RadGreen או צג בטוח. הם עוקבים אחר איכות האוויר, קרינה, רעש, תאורה, לחות וטמפרטורה. הנתונים שנאספו מחלל העבודה יזהו את בעיית האוויר הפנימי ויספקו תשובות על שיפורים. באמצעות המסך של RadGreen, תוכל לחסוך כסף ולהגביר את הפרודוקטיביות בחברה.

מקורות

1Stefanovska, Ceravolo, et al. “Indoor Air Quality (IAQ) As A Parameter Affecting Workplace Productivity.” 20 May 2014, pp. 1–4.

2The Nature of Air: Economic and Bio-Inspired Perspectives on Indoor Air Quality Management, Terrapin Brightgreen. https://www.terrapinbrightgreen.com/wp-content/uploads/2019/02/The-Nature-of-Air_2019_Terrapin.pdf

3Ibid.

4“An Office Building Occupants Guide to Indoor Air Quality.” EPA, Environmental Protection Agency, https://www.epa.gov/indoor-air-quality-iaq/office-building-occupants-guide-indoor-air-quality. 

 

 

 

איך אנחנו יכולים לעזור?

מלאו את פרטיכם או שלחו לנו מייל

sales@radgreen.co.il